תנאי שימוש

תנאי שימוש אתר ianethics.com

ברוכים הבאים לאתר. האתר עוצב מחדש ב- 2020. שימו לב שיש כאן חומרים רבים ואיכותיים שחלקם נכתבו לפני שמים אחדות. היום היו נכתבים אחרת, אך מהות ועקרונות לא השתנו.. .בקיצור

שימוש באתר כפוף לתנאי ולכללי השימוש המפורטים להלן ומהווה הסכמה להם. אנו מקבלים בברכה את המשתמשים שמעוניינים להשתמש בחומרים באתר על פי תנאים אלה:.

  •  החומרים באתר (למעט התמונות, ראו הערה להלן) הם תחת תנאי השימוש כפופים לרישיון זכות יוצרים ציבורית  ייחוס-שימוש לא מסחרי 2.5 ישראל  ( CC BY-NC 2.5).    לפרטים נוספים על רשיון זכות היוצרים לחומר שבאתר ianethics.com ראו כאן.
  • התמונות שבאתר מפורסמות ברשות בעליהן. מאחר ואין הן רכוש האתר לא ניתן להשתמש בהן על פי תנאי השימוש כאן. בקיצור- לא להשתמש בתמונות שבאתר.
  • האתר וכל החומרים שבו, ללא יוצא מן הכלל,  מיועדים לצרכי חינוך בלבד, ולא למטרה מסחרית או הפקת רווח אחר.
  • המידע באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או ייצוג משפטי. אין לראות בתכנים המוצגים באתר, כולל בתגובות הגולשים, בקישורים ובהפניות, חוות דעת משפטית,ייעוץ או ייצוג משפטי מכל סוג.
  •  לשם שמוש בחומר שבאתר,  נא לא להעתיק ולשבץ באתרכם, אלא לציין את ההפניה הישירה (הכתובת)  למאמר/ מידע שבאתר, על מנת שיקראו אותו במקור.  כל זאת עם מתן ייחוס:  לייחס את היצירה (לתת קרדיט) – אזכור שם היצירה ומחברה (מאמר, מידע) כולל שם האתר וכתובתו. כל זאת ולא מעבר לכך.
  • התגובות באתר תפורסמנה לאחר אישור  (למניעת תגובות spam), בתנאי שהן מתייחסות למאמר אליו הן מצורפות, ומשתמשות בלשון ובסגנון מכבדים, גם אם ללא הסכמה.
  • מיותר לציין שיש להימנע מהעלאת תכנים בלתי חוקיים, פליליים, פוגעניים. בבקשה  להקפיד על לשון הרע, פגיעה בפרטיות, ועל זכות היוצרים.
  • מנהלי האתר עושים כמיטב יכולתם למנוע עבירות מכל סוג. למרות זאת, אם זוהו באתר עבירות כמו העלאת תכנים פוגעניים, פגיעה בקניין רוחני או בזכות יוצרים, או כל עבירה אחרת, אנו מבקשים ליידע אותנו ואנו מתחייבים לטפל בכך בהקדם. כדי שניתן יהיה להגיב גם למתלונן במקרה הצורך, מומלץ לצרף לבקשה או תלונה כתובת דוא"ל או טלפון.

.

נשמח להוסיףבכל הקשור לתהייה ובקשה לשימוש בחומרים שבאתר באמצעות צור קשר (מגיע אישית למייל מנהל האתר בלבד) או ישירות  בדוא"ל האתר [email protected].

 

עידית אבני ודר' אברום רותם